Курс лекцій з дисципліни "Основи інформаційних технологій"

:: Навігація ::

Головна/Зміст
Заняття 1
Заняття 2
Заняття 3
Заняття 4
Заняття 5
Заняття 6
Заняття 7
Заняття 8
Заняття 9
Заняття 10
Заняття 11
Заняття 12 (1)
Заняття 12 (2)
Заняття 12 (3)
Заняття 13
Заняття 14
Контрольні запитання
Книга для гостей
Додати в закладки

:: Оголошення ::

90866260

:: Статистика ::

Індекс якості сайту по Яндексу
 

 

 

Премія "КІНОКОЛО" відзначила кінострічку "Штангіст" чернівецького режисера | Informatuka.Info

Премія "КІНОКОЛО" відзначила кінострічку "Штангіст" чернівецького режисера

Премію за найкращий фільм кінокритики присудили драмі "Донбас" Сергія Лозниці. Він же відзначений як найкращий режисер року. Нагороди за найкращі акторські роботи отримали Ірма Вітовська за роль у фільмі "Брама" Володимира Тихого та В'ячеслав Довженко, виконавець головної ролі у "Кіборгах" Ахтема Сеїтаблаєва.

Перша національна премія кінокритиків КІНОКОЛО визначила переможців – українські фільми були нагороджені 26 жовтня на урочистій церемонії під час відкриття кінофестивалю "Київський тиждень критики". Найкращим фільмом року став "Донбас" Сергія Лозниці. Про це написали на сайті arthousetraffic.com.

Найкращим документальним фільмом стала "Дельта" Олександра Течинського. Премію "Відкриття року" присуджено Марисі Нікітюк за стрічку "Коли падають дерева". Головна ідея - показ глядачам те, якою ціною інколи людям доводиться виборювати перемогу, чи це у спорті, як демонструє стрічка, чи у інших життєвих ситуаціях. Головну роль виконав Олександр Лой, що у житті є майстром спорту з важкої атлетики. Інші, другорядні, ролі зіграли: Юрій Щербина, Валерія Хілько та Максим Березнюк.

Як повідомляють "Чернівці", стрічка буковинського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука "Штангіст" удостоєна премії за найкращий короткометражний ігровий фільм. Штангіст" – це історія про вартість перемоги у великому спорті. Тут розкрито силу духу та волі важкоатлета Петра, якого показано крізь призму виснажливої підготовки до відповідальних для нього змагань і на фоні життєвих негараздів. Адже незадовго до виступу на змаганнях хлопець дізнається про смерть свого батька і перед ним постає важкий вибір.

Джерело: chernivtsi-city.com/ua

- January 28 2019


Реклама:

-

 

-

:: Наша кнопка ::

Отримати код кнопки:


:: Реклама ::


:: Посилання ::

Ласкаво просимо на наш сайт informatuka.info. Тут ви зможете знайти повний курс лекцій з предмету інформатика, які допоможуть вам здобути кращі знання в області цієї галузі.

 


Copyright © Kivi-X, 2007-2021